0948 117 111
anglino@anglino.eu
B1 - intermediate
Tiffany
Cristine
B1 - mierne pokročilý
ovládam základné anglické časy
viem cca 800 + slovíčiek
chcem pokračovať v metóde NAIX
angličtina pre stredné školy
viem tvoriť kratšie vety, niekedy sú s chybami
rozumiem ohraničenej skupine skôr krátkych ako dlhých viet
A2 zvládam, poďme to skúsiť dostať na B2
Anglická gramatika - úvod
Ako sa učiť gramatiku?
Základné časy v angličtine
Anglické slovné druhy
Určitý a neurčitý člen
Najčastejšie gramatické chyby
Základné módy v angličtine
Mód Can
Mód Could
Mód Would
Mód Should
Mód May
Mód Must
Mód Have to
Počítateľnosť podstatných mien
Veľké písmeno u podstatných mien
Stupňovanie prídavných mien
Porovnávanie a prirovnávanie
Pravidelné slovesá
Nepravidelné slovesá
Infinitív slovies
Multi slovesá vo vetách
Gerundium zo slovies
Predložky a ich delenie
Krátke odpovede
WH otázky
Záporné otázky
Top 300 slovies
Top 200 prídavných mien
Top 100 anglických fráz
Top 50 nepravidelných slovies
Top 100 pre teenagerov
Top 100 pre seniorov
Top 100 PC gaming slovies

Zoznámte sa s našími superhrdinkami pre úroveň B1 - Tiffany a Cristine - ahoj! :)

B1 - intermediate


Tiffany

Tiffany je kapacita sama o sebe a malý postrach menace portálu, hlavne čo sa týka konverzácii s ňou v hlavnej úlohe. Ak sú niekde emócie a vzruch stir, stavte sa, že Tiffany nebude ďaleko far away! :)

Je temperamentná high-tempered, emotívna emotional, prudko inteligentná sharp-intellectual a aby toho nebolo málo, tak aj sarkastická sarcastic. No povedzte, nie je táto mladá dáma young lady jednoducho bomba?

Tiffany má veľmi rada love svojho mladšieho brata Jupitera (superhrdina pre level A2) a taktiež svoju najlepšiu kamošku Cristine s ktorou sú prakticky nerozlučná dvojka couple v dobrom i zlom. Nuž, ale tu asi zoznam list jej kamošov končí, ostatní sa musia mať na pozore, s čím zase na nich Tiffany príde come up with.

V budúcnosti by sa chcela stať herečkou actress alebo supermodelkou super model.

V časti reading na anglino.eu sa postupne z príbehov dozviete viac o turbulentných zážitkoch edge experience tejto dvojice a to nielen zo školy, či v kruhu ich rodiny family a kamarátov ale aj z rôznych vzťahových príbehov love stories od ich nápadníkov admirer.

Mierne a stredne pokročilým intermediate / upper-intermediate pomáha orientovať sa navigate pri stredne náročných gramatických témach.

Rovnako je výborná v tipoch na vkusne konotované slovíčka. Bude sa tiež objavovať appear aj v obsahu content pre začiatočníkov a expertov expert.

superhrdinka level 28
študentka SŠ
slovná zásoba: 820 slov
špeciálna schopnosť: konotované slovíčka
úloha: tipy nielen pre študentov od B1 po B2
konverzácie: pre študentov SŠ, pre mierne a stredne pokročilých
vek: 18 rokov
B1 - intermediate


Cristine

Cristine je oblúbenou favourite parťáčkou v každom kolektíve a je doslova magnetom na chalanov vďaka jej prirodzenej kráse natural beauty. Rovnako je však aj magnetom na občasné starosti trouble, keďže je aj trochu naivná naive a dobromyselná good-hearted. Môžete 3x hádať guess, kto ju najčastejšie dostáva do problémov.:)

Je tiež veľmi chytrá smart, rozvážna cool-headed a jej zmysel pre humor by sa dal označiť ako ironický ironic. Tak ako to bude, opäť raz sa opaky ľudských vlastností budú priťahovať attract?

Cristine je spoločenská outgoing a priateľská friendly osobnosť a preto má veľa kamarátov aj obdivovateľov. Okrem except of svojej staršej sestry Lussy (superhrdinka pre level C1) najradšej trávi spend čas s jej top kamoškou Tiffany s ktorou sú prakticky nerozlučná dvojka couple v dobrom i zlom.

V budúcnosti by sa chcela stať manažérkou manager ako jej sestra sister alebo supermodelkou super model, o čom ju presvedčila persuade ako inak - Tiffany.

V časti reading na anglino.eu sa postupne z príbehov dozviete viac o zážitkoch experience tejto dvojice a to nielen zo školy, či v kruhu ich rodiny family a kamarátov ale aj z rôznych vzťahových príbehov love stories od ich nápadníkov admirer.

Mierne a stredne pokročilým intermediate / upper-intermediate pomáha orientovať sa navigate pri stredne náročných gramatických témach a taktiež je výborná v tipoch na neplnovýznamové slovíčka. Bude sa tiež objavovať appear aj v obsahu content pre začiatočníkov a expertov expert.

superhrdinka level 33
študentka SŠ
slovná zásoba: 1000 slov
špeciálna schopnosť: neplnovýznamové slovíčka
úloha: tipy nielen pre študentov od B1 po B2
konverzácie: pre študentov SŠ, pre mierne a stredne pokročilých
vek: 17 rokov
predošlá úroveň A2 - začiatočník na začiatok anglino.eu úvodné menu Náš Facebook LIKE ďalšia úroveň B2 - stredne pokročilý